V&P vestuvės Vilniuje.

Vestuvės Vilniuje prasidėjo jaukia ceremonija Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje. Tai viena įspūdingiausių Vilniaus bažnyčių, kurioje jaunieji apsikeitė įžadais artimųjų apsuptyje.

Po ceremonijos trumpai sustojome fotosesijai miesto centre – Lukiškių aikštėje ir prie Baltojo tilto. Šios vietos buvo pasirinktos neatsitiktinai – jos patogiai pakeliui iš bažnyčios į šventės vietą, todėl galėjome ramiai užfiksuoti keletą natūralių ir lengvų kadrų Vilniaus miesto fone.

Vestuvių šventė vyko modernioje erdvėje The Gallery, kur jaunųjų laukė svečių sveikinimai ir jaukūs pietūs. Tai buvo šilta ir artima šventė su pačiais brangiausiais žmonėmis.

Iš karto po šventės jaunieji išvyko tiesiai į oro uostą, kur jų laukė povestuvinė kelionė ir naujo gyvenimo pradžia.

Leave a Reply