Asmeninis treneris Mindaugas Žulpa

 

 

Atėjus pirmosioms šiltoms vasaros dienoms, į lauko stadioną mus pasikvietė šaunus asmeninis treneris – kineziterapeutas Mindaugas Žulpa.

Į  Mindaugą besikreipiančiųjų sąrašas platus: vaikai ir paaugliai, norintys pakoreguoti įgimtus fizinius sutrikimus ir sustiprėti, moterys ir vyrai, siekiantys sulieknėti ir patobulinti kūno linijas, nėščiosios ir jaunos mamytės po gimdymo bei žmonės, patyrę itin sunkias fizines traumas. Kad ir kokių skirtingų tikslų vedami ateina pasiryžusieji sportuoti, trenerio kompetencija ir ilgametė patirtis visuomet padeda sprendžiant kiekvieno individualią problemą.

Mindaugas nemėgsta, kai žmonės ateina į sporto salę netikėdami savimi ir savo jėgomis. Rezultatų gali pasiekti kiekvienas, tam tereikia tinkamo nusiteikimo bei motyvacijos. Pirmiausia, susitikęs su nauju žmogumi, Mindaugas stengiasi padaryti perversmą jo mintyse, pažadinti sportinę kovinę dvasią. Tik tada prasideda produktyvus komandinis darbas, vedantis į trokštamą rezultatą. Keičiasi ne tik kūnas, keičiasi ir pats žmogus bei jo požiūris į save. Ilgainiui nuoseklios treniruotės tampa ne tik sveikatai naudingu, bet ir be galo smagiu užsiėmimu.

 

 

Leave a Reply